W piątek rozegrane zostaną derby Warszawy. W doskonałej formie ostatnio znajduje się Legia, a Miroslav Radović zapowiada, że on i jego koledzy liczą na wygraną z Polonią.
– W piątek czekają nas derby Warszawy i nie trzeba nas przed tym spotkaniem motywować. Wiemy, że będzie ono miało spore znaczenie dla układu tabeli. Pamiętamy również o porażce, którą ponieśliśmy w rundzie jesiennej na stadionie Polonii. Teraz chcemy się zrewanżować „Czarnym Koszulom” za tamto niepowodzenie – powiedział serbski pomocnik Legii.
– Ostatnio prezentujemy wysoką formę i to Polonia może się nas obawiać. We Wrocławiu pokazaliśmy na co nas stać. Jeżeli w piątek zagramy tak jak ze Śląskiem, to w spotkaniu derbowym zgarniemy komplet punktów – zakończył „Rado”.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.