Rio Ferdinand ostatnie lata swojej piłkarskiej kariery spędzi w Londynie. Doświadczony Anglik został piłkarzem Queens Park Rangers, ale jak sam zdradził, miał także inne propozycje.
Byłemu reprezentantowi Albionu wraz z końcem czerwca wygasł kontrakt z Manchesterem United. Na brak ofert Ferdinand się nie uskarżał, ale ostatecznie wybrał propozycję QPR.
– Rozmawiałem z Romą. Swego czasu interesowały się mną także takie firmy jak Real Madryt i Barcelona – wyznał podczas rozmowy z „The Express”.
– Byłem wtedy zawodnikiem Manchesteru United i nie interesowały mnie oferty z innych klubów. Czułem się tam dobrze, wygrywałem trofea i nigdy nie zaprzątałem sobie głowy takimi propozycjami – dodał.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.