W następnym meczu Królewskich przed własną publicznością w Lidze Mistrzów zamknięta będzie część trybun. To efekt kary, jaką UEFA nałożyła na klub za rasistowskie incydenty, do których doszło w półfinałowym spotkaniu z Bayernem Monachium.
Komisja Kontroli i Dyscypliny UEFA postanowiła, że zostaną zamknięte sektory 120 i 122 na Estadio Santiago Bernabeu. Zamiast kibiców pojawią się na nich banery z hasłem „No to racism”.
W pierwszym półfinale Real wygrał z Bayernem 1:0. W rewanżu na Allianz Arenie piłkarze Carlo Ancelottiego wygrali aż 4:0.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.