Real Madryt wydaje ogromne pieniądze na transfery zawodników, ale Królewscy również potrafią zarabiać. Niebawem na konto hiszpańskiego giganta wpłynie ogromna suma pieniędzy.
„Marca” informuje, że z Realem Madryt pożegna się Angel Di Maria. Argentyńczyk na początku tygodnia ma zostać oficjalnie zawodnikiem Paris Saint-Germain. Obydwa kluby doszły już do porozumienia w sprawie transferu. Na konto Królewskich ma wpłynąć aż 65 milionów euro! Jeżeli transakcja zostanie potwierdzona, to będzie to najwyższa kwota, jaką Real otrzyma za odejście swojego piłkarza.
W Paryżu Di Maria ma podpisać 5-letnią umowę. Na jej mocy Argentyńczyk otrzymywać będzie rocznie 8 milionów euro, co jest dla niego znaczącą podwyżką w porównaniu do zarobków w Realu.
W Madrycie nikt na siłę nie zamierza zatrzymywać argentyńskiego skrzydłowego. Co więcej, władze Realu uważają, że odrzucenie tak atrakcyjnej oferty byłoby ogromnym błędem.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.