Real Madryt chce ponownie zostać bohaterem letniego okna transferowego. Jak donosi „Marca” Królewscy będą starali się pozyskać Luisa Suareza.
Przypomnijmy, że Real w końcówce poprzedniego okna ściągnął Garetha Bale’a z Tottenhamu. Saga z przenosinami Walijczyka była bardzo długa i wygląda na to, że walka o Suareza będzie wyglądać podobnie.
We wtorek Carlo Ancelotti spotkał się z Florentino Perezem i powiedział, że chciałby w swojej drużynie urugwajskiego napastnika. Prezes Realu po mundialu ma przygotować ofertę i przesłać ją na Anfield Road.
Suarez ma ważny kontrakt z Liverpoolem do 2018 roku, więc trzeba będzie wyłożyć za niego wielkie pieniądze. Według fachowego portalu Transfermarkt, 27-letni napastnik jest wart 52 miliony euro, nie wiadomo jednak jaką ma zapisaną klauzulę odstępnego w umowie z The Reds.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.