Wszystko wskazuje na, to że Wladimir Dwaliszwili zostanie nowym piłkarzem Polonii Warszawa. Jak donoszą izraelskie media, Maccabi Hajfa porozumiała się już w „Czarnymi Koszulami” w sprawie transferu zawodnika.
Portal „one.co.il” podał, że oba kluby doszły już do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego za 26-letniego Gruzina. Polonia ma zapłacić za Dwaliszwiliego pół miliona euro, co jak na zawodnika, któremu w czerwcu wygasa kontrakt, jest kwotą dość sporą.
Dwaliszwili jest 19-krotnym reprezentantem swojego kraju. Piłkarz ten jest wychowankiem Dinama Tbilisi, a w swojej karierze występował on także w takich klubach jak Skonto Ryga i Maccabi Hajfa. Gruzin na początku następnego tygodnia ma pojawić się w Warszawie, gdzie przejdzie testy medyczne.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.