Jak donoszą niemieckie media, Artiom Rudnev jest jednym z głównych kandydatów do gry w ataku Hamburger SV. Po zakończeniu rozgrywek wygasa umowa Mladena Petricia i klub nie jest zainteresowany jej przedłużeniem.
Właśnie w miejsce Chorwata sprowadzony ma być Łotysz. Według źródeł „Hamburger Abendblatt” napastnik Lecha Poznań trafi do Bundesligi, jeśli klub z Hamburga utrzyma miejsce w elicie w następnym sezonie. Lech wycenia swoją gwiazdę na około 4-5 milionów euro.
Władze Kolejorza ogłosiły, że jeśli pojawi się korzystna oferta, to nie będą robić swojemu najskuteczniejszemu strzelcowi problemów ze zmianą otoczenia. Czy takową ofertę złożą właśnie Niemcy z HSV?
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.