Zawodnik Legii Warszawa – Srdja Kneżević nie uda się z zespołem na pierwsze zimowe zgrupowanie. Serb jest bliski transferu do innego klubu – poinformowała oficjalna strona stołecznej drużyny.
– Obecnie negocjujemy transfer tego zawodnika. Jeżeli osiągniemy porozumienie, to Serb będzie mógł szybko udać się do nowego klubu – powiedział dyrektor ds. rozwoju sportowego, Marek Jóźwiak.
Srdja Kneżević w jesiennej części rozgrywek wystąpił w jednym meczu pierwszej drużyny. Były defensor Partizana Belgrad rozegrał kilkanaście minut w pucharowej potyczce z Rozwojem II Katowice. Na Łazienkowską 3 trafił przed sezonem 2010/11.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.