Okienko transferowe zbliża się do końca, ale Diego Simeone zapowiedział, że w Atletico Madryt może dojść jeszcze do jakichś transakcji.
Atletico w tym oknie wydało około 100 milionów euro. Klub wzmocnili m.in. bramkarze – Jan Oblak i Miguel Angel Moya, a także atakujący – Mario Mandzukić i Antoine Griezmann.
– W takim okresie dochodzi do wielu zmian. W każdej chwili może ktoś odejść bądź może ktoś przyjść. Jestem zadowolony ze składu, którym dysponujemy, ale nie można niczego wykluczyć – powiedział Simeone.
W poniedziałek o godz. 22:00 Atletico zagra w meczu 1. kolejki Primera Division z Rayo Vallecano.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.