– Rozmawiam z władzami klubu na wiele tematów. Jednym z nich jest planowanie wspólnej przyszłości. Miło mi, że kibice docenili moją pracę i chcą, abym został tutaj na kolejny sezon.. Zobaczymy, co przyniosą kolejne dni. Od siebie mogę dodać, że chciałbym kontynuować pracę z tą drużyną – zaznaczył stanowczo Skorża.
W sobotę warszawska Legia zmierzy się na własnym terenie z Łódzkim Klubem Sportowym. – Do sobotniego meczu podchodzimy z olbrzymią pokorą. Zawodnicy doskonale wiedzą co jest potrzebne, aby wygrywać takie potyczki. Teraz liczę na ich pełen profesjonalizm – zakończył Skorża.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.