W czwartek Legia Warszawa odpadła z Ligi Europy. Przed stołecznym zespołem ważne spotkanie ligowe ze Śląskiem Wrocław. – Na tym meczu koncentrujemy wszystkie siły – zaznaczył Maciej Skorża.
– Spotkanie ze Sportingiem przeszło do historii. Teraz skupiamy się na arcyważnym meczu ze Śląskiem i na nim koncentrujemy wszystkie siły – przyznał Skorża.
Trener Legii liczy na to, że w niedzielę będzie mógł skorzystać z dwóch nowych piłkarzy – Nacho Novo i Ismaela Blanco. – Liczę, że będę mógł skorzystać z nowych zawodników. Nacho Novo trenował z nami kilka razy i zapoznał się z drużyną. W piątek w zajęciach weźmie udział Ismael Blanco. Mam nadzieję, że Argentyńczyk będzie do naszej dyspozycji we Wrocławiu. Nie rozważam scenariusza, w którym przegralibyśmy ze Śląskiem – zakończył Skorża.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.