Dobra wiadomość dla kibiców Polonii Warszawa. Najlepszy strzelec „Czarnych Koszul” z pierwszej części sezonu – Edgar Cani w poniedziałek podpisał nowy kontrakt z Polonią Warszawa.
Albańczyk zakończył trwające od listopada negocjacje składając swój podpis pod przedłużeniem umowy o trzy lata i dołączy do drużyny we wtorek.
– Cieszymy się, że Edgar ostatecznie związał się na dłużej z Polonią. Obie strony podzielają wiarę, że przed nami ważne miesiące, a zdobycie Mistrzostwa Polski byłoby równie ważne dla Klubu, jak i zawodnika – powiedział rzecznik klubu – Jakub Krupa. Zawodnik dołączy do drużyny we wtorek rano, wylatując pierwszym porannym samolotem.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.