Legia Warszawa przegrała ze Steauą Bukareszt 1:2 w meczu kontrolnym rozegranym w Turcji. Spotkanie było częścią przygotowań „Wojskowych” do rundy rewanżowej w T-Mobile Ekstraklasie.
Podopieczni Macieja Skorży nie weszli zbyt dobrze w mecz z Rumunami. Już po 35 minutach przegrywali 0:2 po bramkach Florina Costea i Leandro Tatu. Tuż po przerwie kontaktowego gola dla Legii strzelił Maciej Rubus, jednak mimo wyraźnej przewagi w drugiej części meczu, nie udało się „Wojskowym” doprowadzić do wyrównania.
Steaua Bukareszt – Legia Warszawa 2:1 (2:0) 1:0 – Costea (21′) 2:0 – Tatu (35′) 2:1 – Rybus (48′)
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.