Legia Warszawa rozgromiła w meczu sparingowym Pilicę Białobrzegi aż 11:0. Maciej Skorża, opiekun „Wojskowych” wykorzystał to spotkanie do sprawdzenia niemal wszystkich swoich zawodników.
Bohaterem spotkania został Ismael Blanco, który strzelił trzy gole. Dwie bramki dorzucił Rafał Wolski, a po jednym golu strzelili Nacho Novo, Michał Żyro, Michal Hubnik, Michał Kucharczyk, Dominik Furman i Janusz Gol.
Legia (I połowa): Wojciech Skaba – Artur Jędrzejczyk, Inaki Astiz, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz – Michał Żyro, Ivica Vrdoljak, Jakub Rzeźniczak, Rafał Wolski, Nacho Novo – Danijel Ljuboja; (II połowa): Wojciech Skaba – Daniel Łukasik, Michał Żewłakow, Dickson Choto, Jakub Wawrzyniak – Michał Kucharczyk, Dominik Furman, Janusz Gol, Miroslav Radović, Michal Hubnik – Ismael Blanco
Pilica: Adam Bolek (41. Karol Pasturczyk) – Daniel Złoch (41. Kamil Bartosiewicz), Michał Janowski, Dariusz Rolak, Łukasz Jasikowski (73. Adam Turczyn) – Mateusz Wojtysiak (59. Kamil Ziemnicki), Łukasz Krzyżański (73. Bartłomiej Wielgus), Paweł Jakóbiak (59. Piotr Dąbrowski), Jacek Kacprzak (41. Michał Kucharczyk), Jarosław Karolewski (59. Michał Wasilewski) – Marek Gołębiewski (70. Rafał Masłowski)
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.