Już w najbliższy piątek Polonia Warszawa odwiedzi rywala zza miedzy i postara się o kolejne, derbowe zwycięstwo. Tym razem może być o to bardzo trudno, bo Czarne Koszule zmagają się z problemami kadrowymi.
Trener Zieliński przy Łazienkowskiej będzie musiał wystawić eksperymentalne formacje pomocy i obrony. Wszystko dlatego, że w środku pola nie będzie mógł skorzystać z Sultesa, Jeża i Trałki, a Jodłowiec być może zostanie przesunięty do defensywy. Tam również nie jest kolorowo, bo za nadmiar żółtych kartek ze składu wypadł MarcinBaszczyński.
Na domiar złego dotarły do Zielińskiego informacje, że kontuzji nabawił się Bruno…
Polonia zagra z Legią przy Łazienkowskiej w piątek o godzinie 20:30.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.