Śląsk Wrocław złoży w poniedziałek wniosek do Polskiego Związku Piłki Nożnej o wydanie opinii w sprawie możliwości gry na nowym stadionie do końca sezonu 2011-12 bez kibiców drużyn przyjezdnych.
Prośba wicemistrzów Polski jest spowodowana, tym że na nowym obiekcie Śląska nadal toczą się roboty budowlane i nie nadaje się on do tego by przyjmować kibiców drużyn przyjezdnych. – Według nas Stadion Miejski w dalszym ciągu nie nadaje się do przyjęcia kibiców drużyny przyjezdnej – tak całą sprawę skomentował rzecznik Śląska, Michał Mazur.
Nad wnioskiem Śląska ma pochylić się Wydział Bezpieczeństwa przy PZPN. Nie wiadomo kiedy zapadanie ostateczna decyzja odnośnie możliwości przyjmowania kibiców gości we Wrocławiu.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.