Dobra wiadomość dla wszystkich kibiców, którzy z niecierpliwością czekają na mecz o Superpuchar. Policja jest zadowolona z propozycji oddzielenia kibiców, którą przedstawiła Ekstraklasa SA.
– Propozycja Ekstraklasy SA na oddzielenie kibiców Legii i Wisły Kraków w trakcie sobotniego meczu piłkarskiego o Superpuchar na Stadionie Narodowym w Warszawie została wstępnie zaakceptowana – wyjaśnił rzecznik stołecznej policji, Maciej Karczyński.
Nadal nie ma pozytywnej opinii od władz miasta. Jednak z pewnością opinia policji może być przełomem w całej sprawie.
Spotkanie o Superpuchar zaplanowane jest na 11 lutego. Mecz ma odbyć się na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.