Nie umilkły jeszcze echa wpadki Minister Sportu Joanny Muchy, dotyczącej wyboru drużyn do gry w meczu o Superpuchar Polski, a już doczekaliśmy się kolejnej. Co tym razem zrobiła pani minister?
Joanna Mucha, Minister Sportu i Turystyki nie ma ostatnio dobrej passy.
Minister Sportu wydała specjalne oświadczenie, w którym podziękowała Ekstraklasie SA za… sprawą organizację meczu o Superpuchar Polski. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że spotkanie zostało odwołane i coraz więcej wskazuje na, to że w ogóle się nie odbędzie. Z co więc dziękuje Mucha?
– Pragnę podziękować Ekstraklasie S.A. za dobrą współpracę przy organizacji meczu. Jestem przekonana, że zgromadzone doświadczenia pozwolą na lepsze przygotowanie podobnych wydarzeń w przyszłości, z korzyścią dla bezpieczeństwa kibiców – czytamy w oświadczeniu.
Pełny tekst możemy znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.