Po tym jak władze Warszawy nie wydały zgodę na rozegranie meczu o Superpuchar Polski na Stadionie Narodowym, losy zaplanowanego na 11 lutego spotkania stanęły pod wielkim znakiem zapytania.
Do decyzji stołecznego magistratu odniósł się w końcu organizator zawodów – Ekstraklasa SA. Na jej oficjalnej stronie zostało zamieszczonego specjalne oświadczenie: „W związku z dzisiejszą odmowną decyzją Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy w zakresie organizacji imprezy masowej – meczu o Superpuchar na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniu 11 lutego Ekstraklasa SA informuje, że będzie się od tej decyzji odwoływać.” – czytamy.
W spotkaniu, którego stawką jest Superpuchar Polski mają się spotkać piłkarze Legii Warszawa i Wisły Kraków. To czy mecz zostanie rozegrany zależy od pozytywnej opinii stołecznej policji, straży miejskiej i sanepidu.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.