11 lutego odbędzie się mecz o Superpuchar Polski, w którym zmierzą się ze sobą piłkarze Wisły i Legii. Wciąż jednak nie wiadomo czy spotkanie będzie mogło się odbyć na Stadionie Narodowym.
Czy Stadion Narodowy w Warszawie będzie mógł 11 lutego przyjąć piłkarzy Legii i Wisły?
Wątpliwości odnośnie rozegrania meczu właśnie na Stadionie Narodowym w Warszawie ma Minister Sportu Joanna Mucha. – To jest zależne od dwóch podmiotów – wyznała. – Od Ekstraklasy S.A., która musi spełnić wymogi bezpieczeństwa. Drugi podmiot to ratusz. Na razie skłania się on ku decyzji, żeby pozwolenia takiego nie wydać – dodała pani minister.
Mucha dodała jednocześnie, że „warszawski gigant” będzie jednym z nielicznych stadionów na świecie, który będzie na siebie zarabiał. – Wszystko na to wskazuje, że będzie się zwracał i jako jeden z nielicznych stadionów zarobi na siebie – dodała podczas rozmowy z TVN24.
W niedzielę odbyła się oficjalna inauguracja Stadionu Narodowego. Podczas imprezy wystąpiły czołowe polskie zespoły muzyczne, a wszystko zakończyło się efektownym pokazem sztucznych ogni.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.