Bardzo dobre występy Edgara Caniego w barwach warszawskiej Polonii, zostały docenione także poza granicami naszego kraju. 23-letni Albańczyk doczekał się swojego pierwszego powołania do reprezentacji narodowej swojego kraju.
Cani trafił na Konwiktorską w 2011 roku z włoskiego Palermo. Po słabym początku, napastnik w końcu złapał wiatr w żagle i podczas rundy jesiennej T-Mobile Ekstraklasy był jednym z liderów Czarnych Koszul. To w dużej mierze dzięki jego trafieniom Polonia zakończyła rok na trzecim miejscu w tabeli.
Albańczyk rozegrał w minionym półroczu 19 spotkań w barwach Polonii. W tym czasie spędził na boisku 1004 minuty i strzelił 11 bramek. Towarzyski mecz z Gruzją, na który został powołany, odbędzie się 29 lutego.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.