Dani Alves odejdzie po zakończeniu sezonu 2014-15 z Barcelony. Informację tę potwierdził podczas konferencji prasowej Andoni Zubizarreta, dyrektor sportowy katalońskiego klubu.
– Cieszymy się, że Dani zostanie z nami jeszcze przez rok – powiedział Andoni Zubizarreta, ale szybko dodał: – Jego kontrakt kończy się w 2015 roku i nie ma w nim żadnych punktów pozwalających na jego przedłużenie.
Hiszpańskie media informują więc, że już teraz rozpoczęła się walka o usługi Brazylijczyka od kolejnego sezonu. Mówi się, że bardzo mocne zainteresowanie obrońcą wyraża Paris Saint-Germain.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.