Keylor Navas na długo zapamięta sobotni Super Mecz w Warszawie. Reprezentant Kostaryki właśnie przeciwko Fiorentinie na Stadionie Narodowym zaliczył swój debiut w barwach Królewskich. TV: Zaplanuj niedzielę z telewizyjną ściągą PN! – KLIKNIJ!
Bohater zakończonych niedawno mistrzostw świata spędził na boisku pełne 90 minut i wpuścił dwie bramki. Był to jedynie mecz towarzyski, jednak Navas nie był zadowolony ze swojego „pierwszego razu” w Realu.
– To wstyd, że nie udało nam się wygrać – powiedział Kostarykanin po przegranym (1:2) spotkaniu. – Jeśli zaś chodzi o moje prywatne odczucia, to muszę powiedzieć, że te są bardzo pozytywne. Pierwszy kontakt z moimi kolegami na boisku był niezwykle ważny – dodał.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.