Jacek Zieliński, szkoleniowiec Polonii Warszawa ogłosił kadrę swojego zespołu na piątkowy mecz z ŁKS-em Łódź. W gronie powołanych zawodników zabrakło Tomasza Jodłowca i Macieja Sadloka.
Jodłowiec wciąż nie doszedł do pełni formy po długiej kuracji antybiotykowej, natomiast Sadlok jest zawieszony na zbyt dużą liczbę żółtych kartek, które zobaczył jeszcze podczas jesiennych spotkań.
Kadra Polonii Warszawa na mecz z ŁKS-em:
Bramkarze: Sebastian Przyrowski, Michał Gliwa
Obrońcy: Dorde Cotra, Radek Mynar, Aleksandar Todorovski, Marcin Baszczyński, Adam Kokoszka, Jakub Tosik
Pomocnicy: Aviram Baruchyan, Bruno Coutinho, Łukasz Trałka, Łukasz Piątek, Tomasz Brzyski, Paweł Wszołek, Robert Jeż
Napastnicy: Pavel Sultes, Edgar Cani, Władimir Dwaliszwili, Daniel Sikorski
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.