Zdaniem Jana Tomaszewskiego Legia jest zdecydowanym faworytem wyścigu po mistrzostwo Polski. – Zespół Macieja Skorży nie może zaprzepaścić tej szansy – uważa były bramkarz reprezentacji Polski. Trener Legii zadowolony z formy Blanco – KLIKNIJ!
– Faworyt sobotniego meczu jest jeden i musi nim być Legia. Po wygranej we Wrocławiu warszawski zespół ma największe szanse na zwycięstwo w wyścigu po mistrzostwo Polski. Teraz ekipa Macieja Skorży nie może sobie pozwolić na stratę punktów. Do potyczki z ŁKS-em gospodarze przystąpią podbudowani gładkim zwycięstwem nad Śląskiem i ewentualny remis zostanie odebrany jako porażka. Zespół Piotra Świerczewskiego jest zdecydowanie słabszy i nie ma argumentów, które mógłby przeciwstawić legionistom – uważa Tomaszewski.
– Po meczu we Wrocławiu oraz potyczkach ze Sportingiem to Legia stała się głównym faworytem wyścigu po mistrzostwo. Wielkie brawa należą się trenerowi Skorży, który poukładał te klocki. Teraz celem zespołu powinien być awans do Ligi Mistrzów. Zespół z Warszawy zmiótł z boiska głównego rywala do walki o tytuł oraz walczył jak równy z równym z Portugalczykami. Chociaż przygoda legionistów w Lidze Europy zakończyła się na 1/16 finału, to należy ocenić ją bardzo pozytywnie. Przecież spotkania ze Sportingiem mogły mieć zupełnie inne zakończenie i nie toczyły się do jednej bramki. Legioniści nie mogą zaprzepaścić szansy, która teraz otwiera się przed nimi – przyznał poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.