Bartłomiej Grzelak w piątek został nowym zawodnikiem Cracovii. 31-letni napastnik z krakowskim klubem podpisał kontrakt do końca sezonu.
Grzelak w swojej karierze był zawodnikiem takich drużyn jak Widzew Łódź, czy Legia Warszawa. W Widzewie został królem strzelców drugiej ligi, zaś z Legią zdobył Puchar Polski (sezon 2007/08) i Superpuchar Polski (sezon 2008/09).
W roku 2010 grał dla rosyjskiego zespołu Sybir Nowosybirsk, a w roku 2011 podpisał kontrakt z Jagiellonią Białystok, który jednak rozwiązano za porozumieniem stron przed rozpoczęciem wiosennych rozgrywek Ekstraklasy.
Nowy nabytek „Pasów” został zgłoszony do rozgrywek, co oznacza, że będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz ze Śląskiem Wrocław.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.