Daniel Gołębiewski i Miłosz Przybecki są pierwszymi piłkarzami, którzy trafili do Korony Kielce w przerwie zimowej. Obaj w kieleckiej drużynie będą przebywać na wypożyczeniu do do końca tego sezonu.
Gołębiewski piłkarską karierę rozpoczynał w drużynie MOSiR-u Wyszków, z którego trafił do Polonii Warszawa. Do dziś jest zawodnikiem „Czarnych Koszul”, zaliczył także epizod w ŁKS Łomża, a ostatnio przebywał na wypożyczeniu w Górniku Zabrze. W rundzie jesiennej wystąpił w dziewięciu meczach ekstraklasy i dwóch Pucharu Polski, zdobył dwa gole.
Dotychczasowymi klubami Przybeckiego były As Czempiń, Helios Czempiń, Promień Opalenica, Sokół Pniewy, Ruch Radzionków, a ostatnio Polonia Warszawa. W rundzie jesiennej zaliczył dwa mecze w ekstraklasie i dwa w Pucharze Polski, a także 21 spotkań w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Jest reprezentantem Polski do lat 21.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.