Reiman niemal od startu swojej kariery związany był ze Stalą Rzeszów. Wiosną sezonu 2009/2010 przebywał na wypożyczeniu w Polonii Bytom, występującej wówczas w Ekstraklasie. Na najwyższym szczeblu rozgrywek wystąpił w jednym spotkaniu, siedmiokrotnie pojawiał się na boiskach Młodej Ekstraklasy. Zobacz wyniki i tabelę T-Mobile Ekstraklasy – KLIKNIJ!
W obecnym sezonie pomocnik zagrał w 13 meczach II ligi w barwach rzeszowskiej drużyny, w których strzelił dwa gole. Po zakończeniu jesiennych gier pojawił się na testach w Podbeskidziu i zaprezentował się na tyle dobrze, że o jego zatrudnienie zabiegał szkoleniowiec Górali.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.