Europejska Federacja Piłkarska postanowiła nałożyć na Wisłę Kraków karę w wysokości 20 tysięcy euro. Grzywna jest efektem nieprawidłowości, które miały miejsce w trakcie grudniowego meczu z Twente Enschede w Lidze Europy.
Na stadionie mistrzów Polski w trakcie tego meczu zostało odpalone ponad 30 rac, a dodatkowo kibice blokowali drogi ewakuacyjne na sektorach trybuny północnej i południowej. UEFA ukarała Wisłę i zaleciła jej pouczenie swoich kibiców.
Sympatycy „Białej Gwiazdy” będą mieli okazję do rehabilitacji podczas meczu 1/16 finału Ligi Europy, w którym ich piłkarze zmierzą się ze Standardem Liege.
GG, PilkaNożna.pl źr. Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.