– Jestem zadowolony z ciężkiej pracy, którą piłkarze Wisły Kraków wykonują na zgrupowaniu w Portugalii – przyznaje dyrektor sportowy „Białej Gwiazdy” – Stan Valckx.
– To dla mnie bardzo ważne, aby być z zawodnikami. Chcę wiedzieć na bieżąco, co się dzieje, chcę zobaczyć treningi z bliska. Rok temu przeprowadzaliśmy wiele transferów, byłem ciągle w trasie. Teraz zaś jest możliwość dokładnego przyjrzenia się wszystkiemu, co – nie ukrywam – bardzo mi się podoba i czerpię dużą przyjemność z bycia wraz z drużyną – opowiada Holender. Asystent Moskala: Będę rozpracowywał rywali – KLIKNIJ!
Valckx jest na każdym treningu, bacznie śledzi wszystkie zajęcia Białej Gwiazdy. Co sądzi o formie Wiślaków? – Widząc, jak pracują piłkarze, jak działa sztab szkoleniowy, mam bardzo pozytywne odczucia. Powiem więcej, cieszy mnie to, co tu obserwuję. Myślę, że w przygotowaniach osiągamy założone wcześniej cele – mówi z przekonaniem.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.