Victor Valdes już definitywnie zamknął rozdział swojej kariery pod tytułem „FC Barcelona”. Hiszpański bramkarz we wtorek wygłosił specjalną mowę i pożegnał się ze swoimi kolegami z zespołu.
32-letni zawodnik stawił się Ciutat Esportiva, gdzie po raz ostatni spotkał się z pracownikami klubu, trenerami i innymi piłkarzami Barcelony. Jak donosi dziennik „Sport” całość była bardzo emocjonalna, ale nie mogło być inaczej skoro Valdes spędził na Camp Nou całą swoją karierę.
Po pożegnaniu Hiszpan wyruszył do niemieckiego Augsburga, gdzie będzie kontynuował leczenie po zerwaniu więzadeł krzyżowych w kolanie. Z tego powodu nie będzie on mógł wspierać swoich kolegów podczas spotkania z Atletico Madryt, które zadecyduje o losach tytułu mistrzowskiego.
Umowa Valdesa z Dumą Katalonii obowiązuje do końca czerwca. W lecie będzie on mógł zmienić pracodawcę bez kwoty odstępnego. Jego nowym klubem ma być AS Monaco.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.