Za kilka dni miało dojść do wielkiego hitu na Stadionie Narodowym. Jednak ostatecznie nie obejrzymy meczu o Superpuchar pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków.
– Żałujemy, że nie zagramy przeciwko Wiśle. Teraz skupiamy się na meczu ze Sportingiem. Oczywiście chcieliśmy zagrać z Wisłą Kraków, ale zdawaliśmy sobie sprawę, że mecz może się nie odbyć – powiedział Ivica Vrdoljak, kapitan Legii.
Wszyscy są zadowoleni, że decyzja zapadła w środę, a nie w piątek. – Cieszymy się, że decyzja dotycząca spotkania została podjęta dzisiaj. Nie wyobrażam sobie, abyśmy my i Wisła oczekiwali do piątku w niepewności. Za kilka rozegramy niezwykle ważne spotkanie ze Sportingiem i na Portugalczykach skupiamy całą uwagę. Wcześniej, bo w piątek, zmierzymy się w sparingu z ŁKS-em – zakończył Vrdoljak.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.