Jagiellonia Białystok w trzech ostatnich spotkaniach wywalczyła zaledwie punkt i nie zdobyła żadnej bramki. Mimo tego pełen optymizmu przed starciem z Polonią Warszawa jest piłkarz „Jagi” – Maciej Makuszewski.
– Musimy zrobić wszystko ażeby w poniedziałkowym meczu zdobyć punkty, przynajmniej jeden punkt a wszyscy liczymy na pewno na trzy, bo gra wygląda naprawdę dobrze – uważa Makuszewski.
– Polonia jest w małym dołku i na pewno na własnym stadionie jej zawodnicy będą grali pod presją. W naszym zespole widać sportową złość. Nie przejmujemy się ostatnią porażką z Ruchem, bo przed nami jeszcze dużo spotkań. Z pewnością jedna wygrana doda nam wiary w nasze umiejętności i będziemy grali jeszcze lepiej – zapowiada zawodnik drużyny z Białegostoku.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.