Pojawiły się informacje, że piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała nie otrzymują na czas wynagrodzenia. Zdecydowanie takie doniesienia dementuje prezes beniaminka Ekstraklasy.
– Wbrew niektórym informacjom, zobowiązania piłkarzy wynikające z kontraktów są regulowane – zaznaczył Marek Glogaza, prezes Podbeskidzia.
– Jesteśmy również świadomi części premii należnych zawodnikom, wynikających z podpisanych umów. Zostaną one wypłacone w terminie uzgodnionym z piłkarzami – zakończył prezes Górali.
Jak na swoje możliwości Podbeskidzie spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Górale zajmują wysoką siódmą pozycję w tabeli Ekstraklasy.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.