Wtorkowym treningiem na warszawskim Bemowie Polonia Warszawa rozpoczęła przygotowania do meczu z Jagiellonią Białystok. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 12 marca, na stadionie przy Konwiktorskiej.
Zajęcia piłkarzy Polonii Warszawa rozpoczęły się o godzinie 14:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Po krótkiej rozgrzewce, poprzedzonej odprawą z trenerem Jackiem Zielińskim na środku boiska, zawodnicy podzielili się na grupy i rozpoczęli grę w popularnego „dziadka”.
Udziału w treningu nie wziął Robert Jeż, który z powodu urazu nie wystąpił w sobotnim meczu 20. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z GKS-em Bełchatów. Reszta piłkarzy nie narzeka na żadne dolegliwości i pozostaje do dyspozycji sztabu szkoleniowego.
Po upływie około dwudziestu minut od rozpoczęcia zajęć gracze z Konwiktorskiej przeszli do ćwiczeń kończonych strzałami na bramkę. Ostatnim elementem treningu była półgodzinna gra wewnętrzna, która odbyła się na pełnowymiarowym boisku w jedenastoosobowych składach.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.