Zamieszanie wokół starcia Górnika Zabrze z Legią Warszawa trwa w najlepsze. Jak donosi dziennik „SPORT” stadion zabrzan nadal nie jest przygotowany na rozegranie na nim meczu piłkarskiego.
Zarządca obiektu 14-krotnych mistrzów Polski dopiero we wtorek włączył podgrzewanie murawy i istnieje duże ryzyko, że ta nie będzie gotowa na przyjęcie piłkarzy. Dodatkowo jeszcze w piątek na boisku zalegały zwały śniegu i mimo tego, że służby pracują w pocie czoła, to nie można ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że spotkanie Górnik – Legia odbędzie się zgodnie z planem.
Jak całą sprawę skomentował Tadeusz Dębicki, prezes spółki „Stadion”, odpowiedzialnej za stan boiska? – Robimy wszystko, by zdążyć – powiedział.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.