Władze Górnika Zabrze mają wydać we wtorek specjalny komunikat w sprawie swoich zawodników, którzy w niedzielną noc zostali aresztowani przez policję. Niewykluczone, że graczom grożą poważne sankcje.
Przypomnijmy, że Łukasz S., Aleksander K. i Michał S. zostali zatrzymani przez policję po tym jak wdali się w awanturę w katowickim klubie Lorneta z Meduzą. Niesforni piłkarze mieli być pijani i rzucali kuflami po całym lokalu. Gracze po złożeniu wyjaśnień i wytrzeźwieniu zostali wypuszczeni na wolność i wrócili już do Zabrza.
Wiadomo, że rozmowę z Adamem Nawałką, szkoleniowcem Górnika odbył już Łukasz S. Spotkanie pozostałych piłkarzy z prawnikiem i prezesem klubu odbędzie się dzisiaj i dopiero po nim zostanie wydany stosowny komunikat.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.