Mehdi Ben Dhifallah ponowie będzie trenować z drużyną Widzewa Łódź. Tunezyjczyk przyleciał do Polski i od poniedziałku trenuje pod okiem Radosława Mroczkowskiego.
Na początku ubiegłego tygodnia rozpoczęły się niezbędne procedury formalne związane z przylotem tego gracza na stałe do Polski. W sumie trwać będą one kilkanaście dni. Klub wraz z zawodnikiem czekają na ich szybkie załatwienie i możliwość potwierdzenia piłkarza do gry w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy.
Piłkarz ten ma za sobą występ sparingach Widzewa. Zagrał w potyczkach przeciwko CA Bizertin oraz CS Sfaxien. Poniedziałkowa wizyta na stadionie przy al. Piłsudskiego nie jest dla Tunezyjczyka pierwszą. Rok temu piłkarz był już bowiem w Łodzi.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.