Konsorcjum, na którego czele stoi firma Unibep S.A dokończy budowę nowego stadionu Jagiellonii Białystok. Informacja ta została potwierdzona przez oficjalną stronę internetową klubu.
Oferta Unibepu opiewała na 225,7 milionów złotych i chociaż nie była najtańszą ze wszystkich złożonych, to specjalna komisja oceniająca stwierdziła, że jest ona zdecydowania najkorzystniejsza dla klubu. Dodatkowy atutem Unibepu było to, że jest to firma z Bielska Podlaskiego, która od wielu lat wspomaga Jagiellonię.
Umowa z Unibepem ma zostać podpisana do końca maja, a pierwszy etap budowy ma się zacząć w terminie dziewięciu miesięcy od tego faktu. Nowy stadion Jagiellonii ma zostać oddany do użytku wiosną 2014 roku.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.