PRZEGLĄD PRASY. Cezary Wilk, były piłkarz Wisły Kraków, jest o krok od awansu do Primera Division z Deportivo La Coruna. Na trzy kolejki przed końcem sezonu Depor jest liderem.
– Deportivo to ceniona marka w Hiszpanii, jego miejsce jest wśród najlepszych. Promocję powinniśmy zapewnić sobie już wcześniej, ale ostatnio przytrafił nam się kryzys. Nie wygraliśmy czterech meczów z rzędu, trzy z nich zremisowaliśmy – mówi zawodnik.
Piłkarz wspomina na łamach Super Expressu mecz sparingowy przeciwko Realowi Madryt. – W składzie „Królewskich” zagrali niemal wszyscy najlepsi gracze, w tym sam Ronaldo – wspomina. – Przegraliśmy 0:4, a ja wystąpiłem 45 minut. Dwa razy… sfaulowałem Ronaldo. Wierzę, że w nowym sezonie będę miał okazję zmierzyć się z nim częściej.
Real Madryt obserwuje pomocnika. To piłkarz z Serie A
Real Madryt monitoruje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na nowy sezon. Na radarze Królewskich znalazł się zawodnik jednego z włoskich zespołów.