Kibice Wisły Kraków już nie mogą się doczekać wznowienia rozgrywek Ekstraklasy. Jak poinformowała oficjalna strona internetowa klubu, sprzedano już 9200 karnetów na rundę wiosenną.
Sprzedaż karnetów trwa od 12 stycznia i jak do tej pory nie brakuje chętnych do nabycia wejściówek uprawniających na wejście na stadion podczas wiosennych spotkań „Białej Gwiazdy”. Warto dodać, że w najbliższych miesiącach piłkarze Kazimierza Moskala zmierzą się na własnym boisku z takimi rywalami jak Korona Kielce, Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Cracovia i Legia Warszawa.
Cena karnetu to 80 złotych. Dodatkowo dla ich posiadaczów zostały przewidziane specjalne zniżki jeśli chodzi o kupno biletów na mecze ze Standardem Liege w 1/16 finału Ligi Europy.
GG, PilkaNożna.pl źr. Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.