Wiele klubów w swojej karierze zwiedził Jacek Wiśniewski. Prawie 38-letni piłkarz jeszcze nie tak dawno występował w Ekstraklasie, a obecnie związał się z IV-ligowym Gwarkiem Ornontowice.
Ostatnim klubem Wiśniewskiego był Rozwój Katowice, z którym doświadczony zawodnik rozwiązał kontrakt. 37-letni piłkarz w swojej karierze grał między innymi w Cracovii, czy też Górniku Zabrze.
– Wszystkie formalności zostały załatwione. Liczymy, że Jacek będzie poważnym wzmocnieniem bloku defensywnego – powiedział Krzysztof Zdrzałek, prezes Gwarka.
Nowy zespół Wiśniewskiego zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli IV ligi.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.