Józef Wojciechowski zapowiadał, że z boku będzie obserwował działalność Polonii Warszawa. Jednak właściciel klubu nie wytrzymał. Przeprowadził sam dwa transfery, które nie były kosztowne dla Polonii.
Wartość Avirama Baruchyana oraz Vladimira Dvalishviliego szacuje się razem na niemal 10 mln złotych. Polonia za tych dwóch zawodników zapłaciła pięć razy mniej.
– To są zawodnicy, z których każdy był wart na rynku około miliona euro. Wisła swojego czasu pytała o jednego z nich i taka kwota była. Nie wiem czy moją zasługą jest, że udało się wynegocjować niższą stawkę. Może taki jest rynek, może to mój dar przekonywania, albo jedno i drugie. Nie mnie to oceniać – powiedział skromnie Wojciechowski.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.