Polonia Warszawa rozbiła w poniedziałkowy wieczór Jagiellonię Białystok 4:1 i po serii słabszych występów, wróciła na zwycięską ścieżkę. Jak się jednak okazało, nie wszyscy w obozie „Czarnych Koszul” byli usatysfakcjonowani z takiego rezultatu.
Sporo niedociągnięć w grze swoich piłkarzy dostrzegł Józef Wojciechowski, właściciel klubu. – Do 70. minuty w meczu było dużo przypadkowości w obu stron, ale to my mieliśmy ostatecznie lepsze żądła w ataku. Choć Barcelona to w naszym wykonaniu nie była – zdradził prezes.
Wojciechowski zabrał także głos w sprawie zbliżających się wielkim krokami derbów stolicy. Prezes wyznaczył swoim piłkarzom jasny cel – w meczu z Legią mają sięgnąć po komplet punktów. – Derby ostatnio były dla nas, wygrywaliśmy większość z nich. Na to liczymy także w piątek – powiedział.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.