Już za kilka godzin Wisła zagra w Krakowie z warszawską Legią. – Zagramy z aktualnym mistrzem Polski, dlatego stawką spotkania są nie tylko punkty, ale też prestiż – powiedział przed meczem gracz stołecznego klubu, Rafał Wolski.
– Chcemy pokazać się z dobrej strony i zgarnąć komplet punktów. Liczę, że po tym starciu Legia zbliży się do mistrzostwa Polski – wyznał Wolski.
– W ostatnich kolejkach strzeliłem kilka goli. Oczywiście fajnie byłoby pokonać bramkarza Wisły w Krakowie, ale najważniejsza jest wygrana drużyny. Sprawą drugorzędną pozostaje kwestia, kto pokona Siergieja Pareikę – stwierdził młody legionista.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.