Polonia Warszawa traci sześć punktów do lidera Ekstraklasy – Śląska Wrocław. Czarne Koszule chcą wiosną zniwelować tę stratę i zakończyć sezon na pierwszym miejscu.
– Mówimy wprost, że walczymy o najwyższe cele i na tym się skupiamy. Zobaczymy jakie miejsce osiągniemy na koniec sezonu, teraz takich dyskusji nie prowadzimy. Interesuje nas pierwsze miejsce – zaznaczył Jacek Zieliński, który doskonale zdaje sobie sprawę z presji, jaka ciąży na nim oraz piłkarzach.
Szkoleniowiec stołecznej drużyny zaznaczył, że nadal istnieje temat gry Polonii na Stadionie Narodowym. – Jak wszystko dobrze pójdzie, na początek odbędziemy tam kilka treningów. Sondowaliśmy możliwość rozegrania tam dwóch spotkań. Stadion Polonii jest na Konwiktorskiej i klub tutaj będzie mieć swoją bazę. Stadion Narodowy może być wykorzystywany przy większych wydarzeniach – zakończył Zieliński.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.