– Nie ukrywam, że jesteśmy w fatalnych nastrojach – powiedział trener Polonii, Jacek Zieliński po porażce w Bełchatowie. Jego podopieczni polegli w sobotę 1:2.
– Drugi mecz z rzędu kończy się porażką i nasza sytuacja, jeśli chodzi o walkę w kontekście europejskich pucharów robi się nieciekawa – przyznał Zieliński.
– Daliśmy się zaskoczyć w drugiej połowie i niestety szybko straciliśmy dwie bramki, co skomplikowała naszą sytuację w meczu. Stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji, ale niestety ich nie wykorzystaliśmy, dodatkowo popełniliśmy błędy w obronie i wynik jest jaki jest – kontynuował trener warszawskiej drużyny.
– Mieliśmy inne zamiary, plany, ale boisko wszystko zweryfikowało. Musimy się szybko otrząsnąć, ponieważ liga robi się dla nas coraz bardziej nieciekawa – zakończył opiekun „Czarnych Koszul”.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.