– Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo, mieliśmy parę naprawdę fajnych momentów ale najważniejsze jest to, że zdobyliśmy trzy punkty – powiedział Jacek Zieliński, trener Polonii Warszawa, po wygranej 4:1 z Jagiellonią Białystok.
– Przed meczem powiedziałem moim zawodnikom, że nieważny jest styl, nie ważne są doznania wizualne, że liczy się tylko wynik. I ta gra tak właśnie wyglądała. Graliśmy z poważnym zaangażowaniem, choć po stracie bramki był moment słabszej gry, ale chwała chłopakom za to, że się podnieśli – zaznaczył Zieliński.
Po poniedziałkowej wygranej Polonia ma pięć punktów straty do Legii. W piątek na Łazienkowskiej 3 rozegrane zostaną derby stolicy.
Po tym, jak negocjacje między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa ws. wykupu Leonardo Rochy zakończyły się fiaskiem, „Miedziowi” ruszyli na poszukiwania nowego snajpera. Padło na dwukrotnego reprezentanta Węgier.
Michał Synoś znajdował się w kręgu zainteresowań polskich oraz zagranicznych klubów. 18-letni stoper podjął już decyzję, gdzie będzie występował od sezonu 2026-27.